Obsah fóra Diskusné fórum Diskusné fórum "Lampropeltis.sk" /Forum, discussion/
hady - korálovky... /King snakes and Milk snakes/

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Akvárium

Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra Diskusné fórum "Lampropeltis.sk" /Forum, discussion/ -> Všeličo možné, zaujímavé...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tommy
Zástupca administrátora
Zástupca administrátora

Založený: 31 október 2007

PríspevokZaslal: So február 13, 2010 1:25 pm    Predmet: Akvárium Odpovedať s citátom

Moja polovicka si vysnivala do obyvacky akvarium a ja ako stary akvarista som tomu nemohol odolat a dal som sa na to.Dufam ze sa este pekne rozrastie a bude prosperovat.

zverdodo
Pravidelný prispievateľ
Pravidelný prispievateľ

Založený: 03 november 2009

PríspevokZaslal: So február 13, 2010 7:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tommy musim uznat ze je nadherne. Volakedy som aj ja mal akvarium , je to krasne ale nebol cas na staranie sa okolo neho a tak sme ho zrusili. Ozaj Tommy a co tak vodneho hada do akvaria? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tommy
Zástupca administrátora
Zástupca administrátora

PríspevokZaslal: So február 13, 2010 8:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Viem ze existuje taka ryba ale nemozem ju mat v spolocenskom akvariu takze nic.Takto tam mame tetry a panciernicky a akvarium nebude produkovat tolko kalu ako keby tam boli nejake ine ryby.Inak objem je 100litrov takze akurat na tetry.
RaMka
Super moderátor !
Super moderátor !

Založený: 22 apríl 2009

PríspevokZaslal: So február 13, 2010 11:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som sa ešte minulého roku tešila zo svojej 75-ky, ale mi prasklo a týždeň som potom sušila koberec. Ale nebolo také pekné ako vaše Wink . Čoskoro sa v ňom budú promenadovať myšky Smile
Návrat hore
Tommy
Zástupca administrátora
Zástupca administrátora

PríspevokZaslal: Ne február 14, 2010 12:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

O dakujeme za pochvalu.No to je skoda ze sa ti rozlialo.Mal som kedysy 450 litrov a mal som kvoli tomu pripoisteny byt. Wink
RaMka
Super moderátor !
Super moderátor !

Založený: 22 apríl 2009

PríspevokZaslal: Ne február 14, 2010 12:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tommy napísal:
Mal som kedysy 450 litrov
Shocked to musela byť nádhera, nemáš foto ? Cool
Návrat hore
petersveter
Pravidelný prispievateľ
Pravidelný prispievateľ

Založený: 31 júl 2008

PríspevokZaslal: Ne február 14, 2010 3:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bohu žial jediná dochovalá fotka z čias kedy som sa venoval aj akvaristike Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tommy
Zástupca administrátora
Zástupca administrátora

PríspevokZaslal: Ne február 14, 2010 6:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ramka skusim nieco najst.
Petersveter ja som tercovce nikdy nechoval ale vzdy som ich chcel.V tej 450ke by sa im darilo aj ked vyhriat taky kolos na 30stupnov je tiez sranda.Mam pred nimi respekt ako pred caninusmi ci viridiskami.Tusim sa ti na tej fotke akurat treli ci nie?
petersveter
Pravidelný prispievateľ
Pravidelný prispievateľ

PríspevokZaslal: Ne február 14, 2010 7:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Paradoxne má väčšie akvárko menšie tepelné straty,ako malé akva .
Pri jednom akva tie náklady na prevádzku chovu terčovcov nie su veľké,ak saozrejme neuvažujeme o odchove .
Tam treba rátat s väčšou investíciou v podobe reverznej osmozy,alebo demineralizačnej kolony,digi. merač vodivosti , UVC lampa a kvantum spotrebovanej vody.
Ano,na tej fotke je trenie .Aj ked z tohoto konkrétneho nič nebolo,bežne som odchovával terčovce hnedé, Pigeonblood, SnakeSkin ,DiamantBlue .
Samozrejme som si pred tym prešiel živorodkami až po Afriku Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tommy
Zástupca administrátora
Zástupca administrátora

PríspevokZaslal: Ne február 14, 2010 8:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To uz ani nieje hobby ale drina he-he.Ja som sa skor venoval americkym cichlidam konkretne astronottus ocellatus.Tie sa mi aj bezne treli a v noci to pozrali prisavnici.
Toto akvarium som skor spravil taku malu radost manzelke lebo ja uz som nechcel mat nic s vodou docinenia.Povedal som jej ze sa jej o to starat nebudem. Wink
petersveter
Pravidelný prispievateľ
Pravidelný prispievateľ

PríspevokZaslal: Po február 15, 2010 7:43 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som tiež postupne zrušil všetko akvatické (rybyčky,vodné korytnačky,obojživelníky) .Ale určite sa k akvariu vrátim a urobím nejaku min. 800ku okrasnu pre sladkovodné raje ,alebo murény (najlepšie oboje spolu ) Smile
Návrat hore
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra Diskusné fórum "Lampropeltis.sk" /Forum, discussion/ -> Všeličo možné, zaujímavé... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: